Haberler Sorkuncak Ortaokulu 1. Bilim ve Fen Şenliği

Sorkuncak Ortaokulu 1. Bilim ve Fen Şenliği

Sorkuncak Ortaokulu tarafından organize edilen Sorkuncak 1. Bilim ve Fen Şenliği düzenlendi.

Sorkuncak Köyü’nde yapılan Bilim ve Fen Şenliğine,  İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, SDÜ’den Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seyfettin Çakmak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Boztoprak, Sorkuncak Köyü Muhtarı Süleyman Önal, okul müdürleri, öğrenciler ve köy halkı katıldı.

Bilim ve Fen Şenliği’ne ilçe okullarımızdan öğrenciler de katıldı.  Birbirinden güzel projeler hazırlayan öğrenciler, kendilerine göre hazırladıkları buluşları Şenliğe katılan misafirlere gösterdiler. Öğrencilerin deneylerinin sunumları protokol üyeleri tarafından takdirle karşılandı.

Şenlik kapsamında yapılan yarışmada dereceye girenlere, İlçe Kaymakamı Dr. Yılmaz, Belediye Başkanı Özmeral, Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çakmak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Boztoprak ve Köy Muhtarı Önal tarafından hediyeler verildi.

SDÜ’den Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seyfettin Çakmak’ın, astronomi ile alâkâlı teleskop cihazını getirerek öğrencilere gökyüzünü göstermesi Şenliğe ayrı bir hava kattı. Öğrenciler, teleskop ve dürbünlere yoğun ilgi gösterdiler.

Bilim Şenliği kapsamında köy sakinleri misafirlere ikramlarda bulundu. 


1. Bilim ve Fen Şenliği
1. Bilim ve Fen Şenliği1. Bilim ve Fen Şenliği1. Bilim ve Fen Şenliği1. Bilim ve Fen Şenliği1. Bilim ve Fen Şenliği

 

 

 

 

 

Sorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen ŞenliğiSorkuncak 1. Bilim ve Fen Şenliği

 Yayın:30.05.2013 - Güncelleme:30.05.2013 - 17:21 - Görüntülenme:275